Elegantní fitness náramek Garmin Vívofit 3 potěší zejména ženy

26.2.2016
Třetí generace náramku Vívofit 3 je zcela odlišná. Displej je orientován na výšku, je menší, ale zato zobrazí i grafické ručičkové hodiny
Vívofit 3

Náramky pro Vívofit 3 ze série Alexandra


Elektronické fitness náramky slouží především jako motivace k zdravějšímu životnímu stylu. Během dne na ruce měří a zaznamenávají míru pohybu a snaží se vás povzbudit k větší míře kroků a pohybu.

Podobné cíle má i nový fitness náramek Garmin Vívofit 3. Oproti starším generacím náramků je ale menší, lehčí a elegantnější. Především ženy často u fitness náramků řeší situaci, jak náramek sladit nejen se sportovním, ale i pracovním nebo společenským oblečením. Minimální rozměry náramku Vívofit 3 a možnost dokoupit stylové řemínky podobnou situaci pomáhá řešit.

Mezi hlavní přednosti náramků řady Vívofit patří dlouhá výdrž, až 1 rok na jednu baterii, jednoduché ovládání a odolnost proti vodě, která umožňuje se s náramkem bez potíží sprchovat nebo i plavat. Podobně jako předchozí generace náramků řady vívofit, i Vívofit 3 si zachovává tyto důležité vlastnosti.

Jako první náramek řady obsahuje funkci Move IQ, která je schopna automaticky detekovat a rozeznat sportovní aktivity, jako je chůze, běh, jízda na kole, plavání nebo cvičení na elliptickém trenažéru. Sportovní aktivitu je ale stále možné měřit i manuálně, pomocí vestavěných stopek. Během aktivity je možné snímat i tepovou frekvenci pomocí hrudního pásu, který se připojuje pomocí standardu ANT+.

Sportovní aktivitu náramek ukládá do své paměti, do které se vejde přibližně třítýdenní historie aktivit. Z paměti náramku je možné aktivity přenést do on-line tréninkového deníku Garmin Connect pomocí počítače, tabletu nebo chytrého telefonu s připojením k internetu. Aplikace Garmin Connect podporuje mobilní zařízení se systémy Windows, iOS, Android nebo Windows Phone.Tagy: 


Zdroj: 
Garmin