reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 5 hodin 35 min
-
před 5 hodin 42 min
-
před 8 hodin 49 min
-
před 10 hodin 33 min
-
před 11 hodin 8 sek
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekZa mňa, na lúskanie vlašských
Prostě jsou to super hodinky
Za mňa v pohode článok.
A keď sme už pri tom
jj vypadá jako to úplná kopie
Keby len mapy, ale aj farebný
Filthy, pojdete do toho? :D
A ešte som zabudol spomenúť
Když jsem pročítal recenzi od
Fuj :))
No, v podstatě to neumí nic,
Mám podobné G shocky a ano v
Tyhle hodinky nemůžeš
No právě, tak proč to
Vyfotil jsem hodinky s I3S
Já jsem naopak ten hajp kolem