reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 49 min 9 sek
-
před 16 hodin 29 min
-
před 16 hodin 38 min
-
před 16 hodin 1 min
-
před 18 hodin 1 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekPoslední cca 2 měsíce, co mám
Taky jsem o Enduro 3
Trochu vadí, ale už jsem si
F8 Pro je bizar :) to si
Taky by me zajímalo kdo bere
Já bych třeba F8 Pro 47 mm
Trochu offtopic, ale hodi se
DC má pravděpodobně na mysli
Řečnická otázka: když mě po
Mam namozeny lejtko a to jsem
Já mám 3 týdny lýtko na
Venujem sa behu sú bežci co
A tie ostatne metriky na hrm
Jak je to myšleno? Na HRM-600
Mam enduro 3 tolerancia
Zrovna na ten test laktátu
Pokud ti jde o měření VST
Během dne si lze udělat
To sice ano, ale vyplivne mi
Tato metrika byla nahrazena
Už více lidí sem psalo, že
Ten laktat som riesil aj ja
Tak tolerance dorazila do
Vse je to jen pro běžce.