Pokud si chce Garmin udržet pozornost zákazníků, musí v nové generaci Fénixů ukázat něco fakt pořádného. Může to být vylepšený displej microLED? Spíše ne, ale dílčí vylepšení jistě ukáže
První generace, druhá generace. Mezi oběma několik let přestávka. Co když si teď podobnou pauzu dává Garmin znovu a za chvíli nás překvapí Epixy gen 3?
Cena osmiček s nejnovějším displejem microLED je přemrštěná, o tom žádná. U nás hodinky stojí skoro padesát tisíc, resp. dva tisíce euro. V Americe už ale koncová cena výrazněji klesla
O microLED se mluví už roky jako o budoucnosti displejů. Ale až v roce 2025 se sny změnily v realitu – překvapivě se o to ale nepostaral Apple, ale Garmin. Vývoj komentuje Ralph Polshak z Garminu
Bude ještě chvíli trvat, než budou hodinky s displejem microLED masovou záležitosti tak jako AMOLED. Aktuální model Fénix 8 Pro je pouze demo a reálně si jej vlastně ani nepořídíte