reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 6 hodin 20 min
-
před 8 hodin 59 min
-
před 11 hodin 13 min
-
před 12 hodin 55 min
-
před 14 hodin 57 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekCo dodat, super hodinky a teď
Zblbli me tady lidi v
V tomto ohledu jsou daleko
Me se to taky moc nezda.
Za jasného letního dne je 100
Pred koupi I3 Solaru, jsem
V pohodě, a to bez uvozovek a
Nasmal jsem se co tu pises za
V poradku. Dekuji za nazor.
Teď jsem přes týden používal
Mám nastavený v aktivitě jas
Taky jsem je bral. Nenapada
Fakt všechno? ;))
Všecko důležité pro mě,
Kolem Vanoc jsem koupil I3S
Jde o to, že teď cena klesla
V lednu jsem je na Kobras
Kobras je má TEĎ za 8 490 Kč.
Já teď vidím na Kobras Garmin
Výše se řešil model 45 mm a
Já bych to neřešil, 500 Kč
Já jsem taky max spokojen.
A nebude to spíš nastavením
Android. ale už je to v poho.
Mám už přes rok Instinct 3