reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 hodina 18 min
-
před 2 hodiny 20 min
-
před 8 hodin 42 min
-
před 9 hodin 12 min
-
před 9 hodin 1 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekKdyž byly 970 nové také staly
Ty Cheetahy se dají uz dnes
Originál je jenom jeden.
Nokia? Kde je jí konec. Kdysi
Nic v zlom, ale znejes
Urcite mas trochu pravdu, ale
Srazili cenu? Porovnej si
dobre, ale tohle tak 90%
V roce 2025 vyuzilo sluzbu
jenže pokud tu jejich SOS
* Ten cinsky kram. A nebo at
A ty jsi nějaký ten "čínský
Garmin je prostě celý systém.
Jojo, cheetah 2 vypadá sakra
Za 15k?????? A proc bych jako
Když jsem na to koukal, tak
No nevím, co tam myslí Filip
Mně nejvíc vadí přístup
nezkousel jsem (!!!), ale
Myslím, že neoficiální servis
Jenže to souvisí s "nároky na
Neofiko servisy Applu taky
Tak vždycky to vychází z
Lidi už nepracují za pár supů
Stránky