reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 hodina 25 min
-
před 12 hodin 19 min
-
před 12 hodin 44 min
-
před 13 hodin 44 min
-
před 13 hodin 45 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekParádní hodinky, taky jsem je
Ahoj, omlouvám se za koment
Nemyslím si, že za tu chybu
Buď rád, že jsi zapomněl
Bohužel, nemám žádné zprávy o
Já bych asi nerozchodil ten
Jsem s nima zcela spokojen,
To se nastavuje přímo v
A jo, je to v menu připojení
Když Garmin něco zlevňuje, je
Na cenu 2 990 Kč ale
Také myslím, že bude bud
Základní cena těchto hodinek
To ano, mě odpuzuje ta barva,
Když nasadím jiný řemínek,
To je uz vzdy vec vkusu.
Standardní řemínek Instinctů
Joo, s ciernou sa ta
Já tam mám nahozený