reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 5 hodin 35 min
-
před 8 hodin 14 min
-
před 10 hodin 28 min
-
před 12 hodin 10 min
-
před 14 hodin 12 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekMám takové dilema. Chtěl bych
Zvážil bych i Fénixy:-). Ženě
Ty F8 43mm soft gold vypadají
Designem asi nejhezčí - za mě
To mě právě zarazilo, z
Je možné někde položit dotaz?
K diskuzi slouží...diskuze.
Ok, tak se pokusím zde zeptat
Zkusit bych neexportovat FIT,
Opět stejná hláška: Při
Tak už jsem zkusil všechny
Jenže za to, že se Fénixy
Za to, že se kámoše na konci
Pro mě restarty hodinek či
:-D :-D
To jistě ne. Ale ta jejich
Presne! K diskuzi slouzi
F8 MIP + safír, to je ta
Starý F8 nemá cenu kupovat,
Tak tady je to o něčem jiném.
Neřekl bych, že kdo chtěl, už
Člověk by si rád koupil F8
Na Datartu teď mají F8 Pro
A proto to zmiňuju, že když