reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 2 hodiny 11 min
-
před 4 hodiny 47 min
-
před 4 hodiny 54 min
-
před 5 hodin 54 min
-
před 6 hodin 10 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekMé I2S jsem si vybral v modré
Ja mel i2x ve whitestone.
Tak jsem měl I2X v bílé a
Ja mam tiez biele 2X, aj
Faktem je, že ta bílá se mi