reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 2 hodiny 46 min
-
před 5 hodin 22 min
-
před 5 hodin 29 min
-
před 6 hodin 29 min
-
před 6 hodin 45 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekAmazfit Bip 6 za 1900,-
Já utíkám z iphonu na Android
Jsou úžasně tenký, to si
Přesně, jak píšu v textu -
Já si pořád myslím že tenhle
Kdyby Garmin dal do těla Venu
To asi opravdu ano a pokud by
Já používám jako primární FR
Hodinky jsou asi jen pro
Garmin pochopí, že jeho
Já to osobně vidím tak, že
Znám asi 4 lidi, kteří přešli
Super pokracovani. Diky. Za
Kdyby Venu X1 měly tlačítka,