reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 35 min 55 sek
-
před 47 min 24 sek
-
před 1 min 3 sek
-
před 11 hodin 24 min
-
před 12 hodin
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekGarmin
Bude to nové prostředí i pro
Řada x40 si na 99 % ponechá
Dnes jsem poprvé vyzkoušel
Já měl zatím nejlepší
Ahoj, pokud se k ní vracet
S novou betou 24.06 je už
To jo, stále ji budu testovat
Rád bych si navigaci