Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Sakra, přestaňte už hejtovat Garmin, je skvělý a cena přiměřená. Zítra jedu do Garminu osobně reklamovat Fenix a s vaším přístupem už je dobře neprodám :( Ekosystém je TOP. Coros už pár měsíců po mnoha letech s garminem super
Vaše jméno, přezdívka: 
XXX

No .. něco mě to připomíná. mám FR970 dva týdny a v neděli pěší turistika a navigace se chovala hodně podobně dle popisu, že jsem z kapsy často vytahoval mobil a kontroloval cestu jestli si ze mě dělají hodinky srandu nebo co to je. Občas nenavigovaly vůbec. A když navigovaly, tak zmateně odpípaly 3 odbočky najednou po sekundě a pak mlčely. A v sobotu se stalo, že při pokusu navigovat tam problikla červeně hláška že se něco nepovedlo a po 2km přestaly navigovat a už jsem je neukecal se spuštěnou aktivitou tůra. V bazéně mě zase štve že při non-stop plavání se rozhodnou udělat pauzu a v klidu počítají čas přestávky, ikdyž jsem plaval jak o život. Pak jsem se moc divil, že mě to i ve výsledku přiznají, že z 36 délek 50m vynechaly 13, v grafu je to pak vidět. Takto se opravdu chovají Gramin hodinky? To je standart? Kuličkové počítadlo počítá lépe.
Vaše jméno, přezdívka: 
Petr

No, mě se minulý týden stalo, že mi během aktivity zamrzla navigace. Po restartu mě zavedla zpět do výchozího bodu a vůbec nechtěla pokračovat v nahrané trase. Neměl jsem mobil, takže jsem v neznámém terénu nebyl schopen odhadnout, kam se ubírá cesta. Docela mě to naštvalo, respektive už mě pěkně štve Garmin. Ono těch věcí, či občas jdou a občas ne, je už docela dost. Uvažuji reklamaci F8,následný prodej a rychlý návrat k Suunto.
Vaše jméno, přezdívka: 
POI

Přijde mi, že poslední dobou je těch failů nějak moc. Dneska se mi zase restartovaly v aktivitě Endura 3. Tak nevím...
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem
Zpět na článek