Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Tak dalo se to čekat. Ale dobrý je, že podpora Edge 1040 vydržela čtyři roky, to se o mnoha hodinkách vůbec říct nedá. A já vlastně ani nemám pocit, že by mi něco chybělo.
Vaše jméno, přezdívka: 
Bajker

Mě by teda chybělo to nové zobrazení Radaru 820. Na 1050 to mám, ale mít 1040, tak bych vlastně asi neměl moc nutkání jejích nový radar kupovat. Vlastně si tím ale kazí kšeft sami sobě. Stejně tak, jako hrm600 a jeho nové metriky, co do starších hodinek nepřidali. Zájemce o nový hruďáku si pak řekne, že ke starším hodinkám ho vůbec nepotřebuje.
Vaše jméno, přezdívka: 
Martin OK5MJ
Zpět na článek