reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 33 min 44 sek
-
před 54 min 25 sek
-
před 1 hodina 4 min
-
před 1 hodina 4 min
-
před 1 hodina 5 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článek"Fénixy 8 nejsou špatné, ale
Jestli máte na mysli tu
Ok, holt každému vyhovuje
Přesně tak. Mně to nesedělo
Nejlepší hodinky co kdy
Hele, souhlas, mám a neměním,
Mně se také líbí víc než
Za mna vynikajuci a velmi
Mně se ten měděný solár třeba
Daleko lepší je mít ten
Tak o tom žádná :-).
Mně při přechodu na Enduro 3
Navigační obrazovky se už
Mne na F8 chybí automatické
V nastavení to opravdu chybí,
A problém je, že to
Chápu. Zajímavý problém...
V tom ciferníku Portal jdou
Portal na F7 umí 12 dat -
Pro mě jsou Fénixy 7 Pro
Souhlasím. Já je sice už
Za prve, v Garminu asi netusi
Sportovní hodinky a AMOLED se