Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

Během letní aktivity jsem schopný do sebe dostat půl litru během hodiny, když jedu fakt na max. Ale taky mi přijde, že třeba v zimě mi ty odhady pocení taky nadsazuje.
Vaše jméno, přezdívka: 
Pavel

Já nemám problém vypotit několik litrů během dopolední aktivity, aspoň dle vážení před a po. Vypiju dva litry a přesto zhubnu.
Vaše jméno, přezdívka: 
Jarvis

Používal jsem 14 dní, teď po týdnu bez stále po napití mi něco říká, zapiš to do hodinek. Už tak nějak chápu obsesi autora metrikami všeho druhu :-D
Vaše jméno, přezdívka: 
Černoboh

Hele, to není obsese, jen pronikám do všeho, co Garmin umí a nabízí. Ale faktem je, že mi to pomáhá hlídat si, zda dost piju během dne, zejména v létě se to hodí.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Dost jsem se toho držel, ale vloni mi po celodenním šlapání po květnové Budapešti doporučovaly přes 7 litrů, což mi přišlo už docela nepřiměřené.
Vaše jméno, přezdívka: 
David Ondrejkovič


Tohle já ignoruju :-) Mně to taky často radí vypít přes 4 litry; což chápu třeba v létě, kdy se fakt potím, ale během zbytku rok, kdy jsou teploty nižší, mi to také přijde nadsazené.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Takze indoor bud bere z tempe, nebo jako venkovni z daneho mista?
Vaše jméno, přezdívka: 
Vykuk

Počítám, že u indoor aktivit se nastaví nějaká standardizovaná vnitřní teplota, třeba 20 st. Ale je to jen můj dohad.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Podle ceho Garmin odhadne indoor poceni? Podle teploty na senzoru hodinek, ktery je uplne mimo, kdyz je na ruce, kdyz neni pripojen tempe? Ve fitku mam tempe v kapse a cas od casu se odpoji.... to pak bere prumer teplot z tempe a ze zapesti?
Vaše jméno, přezdívka: 
Vykuk

Z teploty, kterou mu v daném místě nahlásí "internet" - je to stejná teplota, jakou ukazuje teplota/vítr v rohu mapy, když si rozklikneš aktivitu v deníku Connect na webu. Nemůže je brát z interního čidla, logicky...
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Chtěl bych se zeptat,stáhnul jsem Hydration Pro a zkoušel i Hydrate+, ale ani jeden doplněk se nespojí s deníkem connect, když přidám tekutiny na hodinkách, v deníku nepřibívají. Který doplněk na hydrataci je potřeba stáhnout aby fungoval s deníkem? Hodinky FR 955
Vaše jméno, přezdívka: 
Mirek

Musí to být originál od Garminu. https://apps.garmin.com/en-US/apps/d41f9afa-500a-4b58-819f-f418fffd782e
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Staženo, funguje. Díky moc.
Vaše jméno, přezdívka: 
Mirek

Takze indoor bud generuje teplotu dle pocasi v miste z internetu, nebo bere z tempe...??
Vaše jméno, přezdívka: 
Vykuk

Počítám, že ano, ale Garmin to explicitně nikde neuvádí, aspoň jsem to nenašel.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem
Zpět na článek