reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 6 hodin 14 min
-
před 6 hodin 20 min
-
před 9 hodin 28 min
-
před 11 hodin 12 min
-
před 11 hodin 39 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekJá čekám na novou váhu. Snad
S Index S2 jsem spoko, prostě
Já bych k Index S2/S3 ocenil
V com okrem dizajnu pre pre
Pokud někdo neví rozdíl mezi
Pardon 970. Pisal som o
Ja som bezny hobby pouzivatel
Ti nenároční hobby běžci jsou
Enduro 3 :-)
Treba Garminovi s novými
Proč? Já ho klidně budu
Tady je hezky vidět, jak
Taky názor. Já třeba nemám
Garmin hodil přes palubu
Jeste ze tu takovi lidi chodi
Nádherná ukázka čiré marnosti