reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 24 min 50 sek
-
před 55 min 17 sek
-
před 1 hodina 3 min
-
před 1 hodina 11 min
-
před 2 hodiny 9 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekViděli jste to? I3S 45 mm za
Kolem Vanoc jsem je sehnal
Ja bral mesic zpatky 50mm za
Já je mám rok, takže za deset
Jen teda nechapu proc je to
Všechny nové funkce v betě
Ale ten chytrej budicek uz
NA to je prostý fígl -
Hustý. Fakt to běží. Díky moc
Mimochodem, na FR 970 se mi v
Přesně tahle funkce mi na I2X
Hele, I2X jsou mrtvý hodinky,
Za 8k nemá upgrade vůbec
Já I2X prodával ještě v době,
Pomaličku, polehoučku, ale
Fajn, trochu podpori
Garmin uvádí novinky úterý
Diky