Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

V nějaké diskuzi jsem zachytil stížnost řidičů aut jedoucí za cyklistou, že je svítící/blikající radar dost nepříjemně oslňuje. Že je přesně ve výši jejich očí
Vaše jméno, přezdívka: 
Tom96

Když si vezmu, že loni v létě jsem kupoval Vara515 za nějakých 3200 kč tak tahle cena je slušný přestřel a to jsem na ceny Garminu celkem tolerantní :D
Vaše jméno, přezdívka: 
dejv

Je to cena po uvedení na trh. RTL-515 také za ta léta spadl o 30-40 % dolů, takže se dá čekat, že za rok dva to bude podobné. Každopádně podle testů, co jsem si dohledával, je radar Garminu to nejlepší, co na trhu je.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Už jen kvůli té výdrži do toho jdu, můj radar je po třech letech už poněkud slabší a po třech hodinách hlásí slabou výdrž. Ale zajímavý je, že na poslední čárku vydrží další tři hodiny :-)
Vaše jméno, přezdívka: 
Bajker
Zpět na článek