reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 4 min 11 sek
-
před 5 min 13 sek
-
před 26 min 29 sek
-
před 1 hodina 12 min
-
před 1 hodina 45 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekKdyž jsem viděl Venu3 naživo,
A pak mrdnes o kamen a kvuli
Beru velikost Epixů 51 jako
Já to spíš pochopil tak, že
Myslím, že limit je zatím 1,4
Zatím. Ale do budoucna by to
Moc děkuju za článek. Ušetřil
Pokud by do mého Tactix7 bez
Dokud nebude výdrž Amoled s
Na to bych nesázel :-)
Přesně, jen rozumnou, ale MIP
Jako hlavní hodinky mám
Za mě je hodně nevyužitého
Na solárním modelu to není
Jako pekný propočet, ale
Jasně, že není. Od toho je to
Chybí mi tam Venu SQ2 ...
Tak jsem to spočítal z
Asi bych u kruhových hodinek
A pak ještě můžeme
Chybí, a to kvůli tvaru.