Současná nabídka hodinek Garminu napovídá, že nový model Fénix 9 přijde jenom v provedení AMOLED a microLED. Displej MIP zůstane vyhrazený pro Enduro 4, které si polepší o LTE a další funkce
Na několik dnů jsem odpojil hodinky Fénixy 8 Pro od mobilu, abych zjistil, zda se dá fungovat bez mobilního Connectu v telefonu. Bez mobilu se dá obejít, ale skřípe to
Co by to znamenalo? Buď tenčí hodinky s delší výdrží, nebo stejně tlusté hodinky s delší výdrží. Antény se stanou součástí těla. Objeví se tato technologie už ve Fénixech 9?
Rozdíl mezi srovnatelnými modely Fénix 8 Pro a Standard je okolo čtyř tisíc korun v safírovém provedení. Je lepší ušetřit, nebo stojí za to si připlatit za více funkcí?
Komunikace přes LTE není u Garminu plnohodnotná. Funguje jen v omezeném režimu a rozhodně nenahradí telefon. Ale některé funkce se bez mobilu přece jen obejdou
Z modelu Fénix 8 Pro je řada potenciálních uživatelů zklamaná. O to více se těší na novou devátou generaci, která by mohla přinést řadu zajímavých technologií a ty stávající vylepšit
Na webu Garmin News jsem narazil na celkem zajímavý článek, v němž autor shrnuje, co jak by měla vypadat nová generace hodinek Fénix 9. Jako uživatel F8 Pro přidávám pár svých postřehů a nápadů