reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 6 hodin 11 min
-
před 8 hodin 50 min
-
před 11 hodin 4 min
-
před 12 hodin 46 min
-
před 14 hodin 48 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekGarmin mi začíná připomínat
Apple krachuje na internetu
Garmin snad ani zkrachovat
Ono je taky otázkou co je
Já Garminu fandím, ale
Aplikace je nepřehledná, od
Z Garminu nikdy Strava nebude
Přesně tak. Přece i jim musí
Tesat do kamene.
Jednoduše řečené avšak těžké
ze vsech funkci, ktere jsem
To asi všichni. Raději bych
Přesně! Radši kdyby
Mně se líbí ten nový
Konečně to začíná dávat