reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 hodina 7 sek
-
před 7 hodin 1 min
-
před 7 hodin 52 min
-
před 8 hodin 1 sek
-
před 8 hodin 8 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekGarmin to má jasně oddělené -
To fakt dost překvapilo, že
Stejně bych radši 570 s
FR 570 má taky takovou
Je. Pro me uz by to mohl byt
Já používám mapy buď při
Já jsem na mapy hodně zvědav,
Absence barometru má problém
Na silnici se to da, tam je
Instrukce jsou problém obecně
A tady je strašnej fail ten
Ono takhle - vždycky je
Garmin má strategii -
Ale treba to Suunto Run za 5k
Apple Watch maju 6 rokov ten
S ohledem na to, že mi AW
Dodíval jsem se na recenzi DC
Já jsem čekal spíš na FR 170,
Stránky