Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

FR 165 mají 4, FR 265 zvládají v poho 8.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Nedava zmysel, podla coho to urcuju. Instinct MIP ma mensi displej, horsie rozlisenie, ale 5 poli (vs 165). Instinct AMOLED ma rovnaky displej ako 265, ale poli iba 6. Tu sa nahodne vygenerovane cisla. :D
Vaše jméno, přezdívka: 
Roman

Mám potvrzené, že minimálně FR 170 mají osm datových polí. Na 1,2" to sice moc dobře využitelné není, ale možnost tu je.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Jooo, videl som rainmakera. Takze update zo 4 dali na 8? Ten Instinct by sedel podla toho, co hovorite, ale podla mna je to aj tak bizar, ze proste ma vacsi displej ako 170, ale poli je menej. :D
Vaše jméno, přezdívka: 
Roman

Instincty AMOLED mají toto omezení imho proto, aby tam nebyl takový rozdíl oproti solárnímu modelu.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem


Dobrý deň. Forerunner 170 majú teda snímač 4. generácie? Vďaka…
Vaše jméno, přezdívka: 
Vlado

Přesně tak - FR 70 i FR 170, tedy stejný jako FR 165.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Tak uz jsou venku :)
Vaše jméno, přezdívka: 
Tomas

Tak už jsou představené na stránkách garminu.
Vaše jméno, přezdívka: 
DragonDrogo

u music verze 170 cenovka vskutku odvážná :-)
Vaše jméno, přezdívka: 
Radek

Ta cena je nesmyslná, 9000... za 10 000 se dá koupit ve slevě Fenix E.
Vaše jméno, přezdívka: 
DragonDrogo

Ten pro koho jsou tyto hodinky v žádném případě nebude uvažovat o Fénixu. Takže na místě by mělo být spíše srovnání s Venu apod
Vaše jméno, přezdívka: 
Brad

Mám stejný názor. Fénixy E jsou relativně velké, tlusté a těžké oproti maličkým Forerunnerům.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

No stále jsem toho názoru, že FR170 music je za 9 tisíc prostě předražený a největší smysl dává právě FenixE, kde se dá hmotnost srazit s nylonovým páskem. Na větší hmotnost hodinek si člověk stejně zvykne do týdne, sám jsem přecházel z FR45 na epix gen 2. Venu 4 zase nemá proti FenixE mapy, ale má elevate 5 místo 4 a pod 11500 jsem ho neviděl. Vždyť i Suunto run stojí míň a to jsou také dost povedené hodinky. Garmin se měl vyprdout na music verzi. Rovnou uložiště na muziku nabídnout za 7600 u FR170 a to by pak vycházelo na garmin dobře. Uvidíme jak za půl až rok garmin upraví ceny.
Vaše jméno, přezdívka: 
DragonDrogoT

Presne, nedava to logiku, ale v cielovej skupine 42 mm ju aj tak nenajdes :D Tam je zaklad "fialova" a zvysok ide bokom.
Vaše jméno, přezdívka: 
Haas

Ježíšmarja :-) sám jsi začínal na FR 45 a teď chceš bojovat proti tomuto. Ty hodinky jsou úplně jinde, mají 42 mm. Vzdej to, srovnávat dámské nebo dětské hodinky s Fénix je prostě. Skupina na kterou hodinky cílí zase tak moc na výběr nemá. 9 000 je normální cena za hodinky
Vaše jméno, přezdívka: 
Brad

Aj mne pride divna ta music verzia hlavne s ohladom na tu cenu. :D
Vaše jméno, přezdívka: 
Roman

Garmin má určitou strategii a zatím se zdá, že to mu vychází. Otázkou je, jak dlouho.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

S nylonem je to fajn, ale přece jen ta tloušťka je výrazně větší, a celkově jsou i hodinky větší - 47 mm. Hodinky i s nylonem váží 60 g oproti 40 g u FR 170.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Vypadá to, že v pátek už budu referovat, jak bolestivý přechod je z 265 na Fénix :-)
Vaše jméno, přezdívka: 
Mirex

Pár dnů a bude to v pohodě. Já střídám hodinky několikrát týdně a přechod z VX1 na E3 bolí max. pár minut :-)
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Je to doporučená koncovka, za půl roku bude cena o 15-20 % nížší.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Tady na tomto příspěvu bylo názorně vidět, podle čeho se dnes hodinky vybírají. Cena. Bez ohledu na výbavu a způsob použití
Vaše jméno, přezdívka: 
Brad

Už aby to bylo, chtěl bych náhradu za FR 55, ale dát víc jak pět tisíc za hodinky se mi nechce, tak snad nebudou moc drahý.
Vaše jméno, přezdívka: 
Jerry

Forerunnery 165 se dají sehnat za 4 990 Kč a jsou funkčně výrazně lepší než FR 55. Možná zbytečné čekat...
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Ted pises na spadnuti a predevcirem jsi mi odepisoval, ze takovejch "uniku" uz bylo...:-)
Vaše jméno, přezdívka: 
miras

Nakonec byl věrohodný :-)
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Když jsem to začal zkoumat víc, začalo to vypadat reálněji než jen pouhé spekulace. O FR 70 a 170 jsem psal už loni, že by to Garmin měl udělat, a teď je imho přesně ten okamžik, kdy by je Garmin mohl opravdu hodit na trh. Minimálně FR 170...
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Forerunner 170 může vypadat fakt dobře, jestli tam přidají pár drobností jako víc datových polí, a ten lepší displej, bude to fajn.
Vaše jméno, přezdívka: 
Adam

Zatím to vypadá, že displej je starý dobrý "slabý" AMOLED.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Dcera má FR 165 (předtím FR 55), už od začátku, a je naprosto spokojená. Ocenila by delší výdrž snad...ale nic víc nepotřebuje na tu občasnou vyjížďku na kole a kalkulačku.
Vaše jméno, přezdívka: 
Sedan

Tak je jasno, přechod z FR 165 na FR 170 by nic nepřinesl, takže ušetřím :-)
Vaše jméno, přezdívka: 
Sedan

Stránky

Zpět na článek