reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 5 hodin 39 min
-
před 5 hodin 45 min
-
před 8 hodin 53 min
-
před 10 hodin 37 min
-
před 11 hodin 4 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekZdravím, jsem od Vánoc na
Díky všem za přání, moc si
Silný príbeh. Držím palce a
Kloubouk dolů před Tebou i
Veľa zdravia prajem! Človek
Ty studené prsty znám, pod
Mám to stejně, jen s tím, že
Ne, mě v zásadě nikdy
Žena má ruce i nohy teplé 100
Jo, tohle je někdy dost peklo
Já to mám lepší v tom, že při
Tak to máme fakt hodně
Všechno nejlepší chlape, ať
Ahoj,
Díky moc. Slova, která potěší
Četl jsem váš příběh už loni.
Hodně štěstí do dalších let!
Diky za vsechny clanky a
Tento príbeh s aortou som
Uaaa ... Hustá story ...
Když se někomu stane něco
Ať ti to jezdí chlape, na web
Za sebe a vsechny fanousky