reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 5 hodin 18 min
-
před 7 hodin 58 min
-
před 10 hodin 11 min
-
před 11 hodin 53 min
-
před 13 hodin 56 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekČas nahodit Rouvyho a Garmina
Indoor ježdění (teda stání)
.. ale kde na 1050 najdu ten
Tak už jsem to našel. Je to
Mně tam furt nacpat ta beta,
Tak ten okamžitý zvonek na
Snad ano, protože to řešení,
Prosím, nešlo by ten zvonek
Ano, dvojitý poklep na
Tak jsem to vyzkoušel na Edge