reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 3 hodiny 24 min
-
před 3 hodiny 29 min
-
před 3 hodiny 35 min
-
před 3 hodiny 39 min
-
před 3 hodiny 50 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekForerunnery 55 mám také, a
255 jsou super hodinky. Ale
Hodinky FR 955 jsou na ruce
Ano, ta tloustka muze byt
Nicméně já nosím na menší
Mohu se zeptat na Vaší
Fotka klame, na zápěstí
A epixy 51 nebo fenix 7x Vám
Měl jsem tři roky F6X a teď
Pozor na chybku "Hodinky
Díky, opraveno, nestalo se mi
Ja som na FR 255 Music
Jsou to skvělé hodinky, a to
Tyhle hodinky jsem koupil
Souhlas, je to teď nejlepší
Forerunnery 255 budou v
Už skončil :-) Teda, spíš :-(
Stránky