reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 20 min 19 sek
-
před 22 min 20 sek
-
před 26 min 22 sek
-
před 46 min 10 sek
-
před 3 hodiny 5 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekJe potreba navic neco
Zatím je to beta, jak píšu na
Já to mám na epixech Pro
Tak v betě 15.69 už je jas
Zdravim, muzu se zeptat, kdyz
Garmin ji bohužel uvedl do
Já to mám na Fénixech 7X Pro
Je to nastavení z hodinek
konecne :-)
Za mě po dlouhé době opravdu
Určite praktická funkcia.
Stránky