Komentáře

Přidat komentářKomentáře k článku

Zpět na článek

Ahoj. Mám Venu 3 asi týden. Vše je úžasné, jsem s nimi moc spokojená jen mi vadí ten plánovač spánku. Chci aby hodinky v noci měřily a i dala vědět když mi bude někdo volat. Notifikace aplikací vypnu na mobilu spolu s WiFi. Jde ten plánovač nějak změnit nebo ho úplně vypnout? Navíc jsem si všimla, že mi hodinky berou čas usnutí jiný než fakt byl. Vím to protože jsem nemohla spát a hodinky to braly jako že spím. Podle čeho to tedy určují? Můžete prosím poradit jak tedy s tím plánovačem spánku? Recenze mi moc pomohla díky za ní.
Vaše jméno, přezdívka: 
Renata

Vše se děje v nastavení režimu spánku - tam lze upravit, zda se mají ve spánku zobrazovat notifikace či nikoliv. A plán spánku se dá i zcela vypnout...
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Pekná recenzia. Pred týždňom zakúpené Venu 3s, pred tým dva roky používania fenixov 6 ( reklamácia ešte v záruke, neopravitelné, vrátenie peňazí), fenixy už vo mne nebudili dôveru, s Venu3 zatial spokojnosť, display super, ako bonus zobrazí slušne aj fotku, funkcie pre mňa dostatočné, bežnému smrtelníkovi počet aktivít aj zobrazenie dát pri aktivite bohato stačí, ovládanie jednoduché, intuitívne, menšia výdrž batérie vzhladom k rýchlemu dobitiu nieje problém. Jedinný problém na ktorý som zatial narazila je,že pri vedení kočíka rukou s hodinkami nepočíta kroky, riešim zapnutím aktivity Chôdza. Inak som z nich nadšená.
Vaše jméno, přezdívka: 
Denisa

Kdykoliv jsou ruce na kočárku nebo nákupním košíku, nepočítají se kroky. To je standard...Každopádně Venu 3 jsou super volba, mě by v podstatě chyběla jen ta tlačítka. A proto mám Forerunnery 965, které mají velký displej AMOLED, ale současně dotyk i tlačítka.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

On je to vůbec paradox doby způsobený rychlým vývojem. Ještě před pár lety by řada Venu svými schopnostmi bez diskuze splňovala nároky špičkového sportesteru. Dnes už to jsou "jen" chytré hodinky se zaměřením na sport. :-D
Vaše jméno, přezdívka: 
Petr K.


Jenže aby Garmin prodal nové modely, musí vymýšlet nové a nové metriky. I když některé ani nedávají smysl nebo jsou k ničemu...
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Díky za super recenzi! Dovolím si jen krátkou oponenturu jako uživatel Venu 2. Recenze je psaná typickým garmiňákem. Nadšeným uživatelem Garmin zařízení, který má hodinky jako všestranný sportester, tak trochu jeden na číslech a jen obtížně se vžívá do role někoho, kdo ač sportovec a uživatel Garminu, má to jinak. Venu 2 jsem zvolil po letech užívání FR 35. Pokukoval jsem po FR 265, příp. nějakých Fenixech. Jenže aby takové hodinky dávaly smysl, musím s nimi spát. To neumím. Zkoušel jsem to s malinkými FR 35 dvě noci po sobě a třetí jsem už vzdal. Prostě ne. Pokud s nimi nespím, neexistuje jediná tréninková metrika, která bude fungovat správně. A v tom momentě začnou Venu dávat smysl. Pořád je to skvělý sportovní tracker, který nabídne přesnost, spolehlivost a statistiky, které žádný jiný výrobce nedorovná. Prostě Garmin. A k tomu jsou navíc velmi nositelné jak z hlediska velikosti, tak i vzhledu. Ani obludy v podobě Fenixu, ani plasťáček jako FR 265 (nadsázka). Že mají málo datových obrazovek? Hodně běhám, jezdím na kole, chodím. Pro každý sport používám max. 2 obrazovky na nichž se mi některá data opakují, nebo tam mám rovnou jen dvě nebo tři pole. Vlastně i to je moc. Během sportu mě opravdu zajímá vlastně jen tep, občas vzdálenost nebo nadmořská výška. Vše ostatní je tak nějak dopočtu navíc. Vůbec nerozporuju úvodní recenzi. Je skvělá. Jen nabízím alternativní pohled.
Vaše jméno, přezdívka: 
Petr K.

Je to tak - základem metrik je spánek s hodinkami. A u Venu 3 to platí úplně stejně jako třeba u Forerunnerů. Venu 2 jsou v tomto ohledu jiné - s tím souhlasím. Na druhou stranu Venu 2/2S má moje dcera i manželka a obě s nimi spí. Zajímá je především úroveň stresu ve spánku. U Venu 3 je mi sympatické, že mají hodnocení tréninku bez čísel - pro někoho je to lepší, než nějaké hausnumero. Upřímně, jak mě Venu 2 moc nevzaly, tak Venu 3 jsou parádní. Jen mi chybí tlačítka, čistě dotyk mi nevyhovuje.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem
Zpět na článek