Přejít k hlavnímu obsahu
Život s Garminem

Vyhledávání

  • Recenze
  • Novinky
  • Tipy a postřehy
  • Fitness
  • Zdraví
  • Aktivity
  • Návody
  • Zážitky
  • E-SHOP

Poslední komentáře

  • Škoda, že tu není srovnání s
    Hodinky Venu 3 mají velký displej v malém těle. Jak si stojí ve srovnání s Fénix 7X a Forerunner 965?
    před 2 roky 4 měsíce

Stránky

  • « první
  • ‹ předchozí
  • …
  • 2488
  • 2489
  • 2490
  • 2491
  • 2492
  • 2493
  • 2494
  • 2495
  • 2496
reklama

Aktuálně na blogu

Hlavní novinkou oproti předchozím modelům je možnost nabíjení přes standardní kabel Garmin

Problém: Hrudní pás HRM-600 se nedaří spárovat přes ANT+. Co dříve fungovalo, už nechodí. Co s tím?

Pokud máte potíže s nepravidelnou tepovou frekvencí, může se stát měření EKG důležitou funkcí hodinek

Měření EKG: Jak otestovat svou srdeční aktivitu a odhalit případné problémy. Jaké jsou limity?

Můžeme v deváté generaci Fénixů očekávat lepší displej microLED?

Jaká je budoucnost microLED? Uvede Garmin vylepšený displej už v modelu Fénix 9?

Aby tělo mohlo správně fungovat, je třeba dostatečně pít a doplňovat minerály

Hydratace: Jak si pomocí Connectu a hodinek hlídat, kolik toho vypijete. Pocení, cíle, elektrolyty, nastavení

Displej MIP je parádní na slunci, ale v interiéru se hodí automatické podsvícení

Fénixy 8 Solar a Endura 3 jsou parádní hodinky. V některých ohledech jsou ale Fénixy 7 Pro lepší

Poslední komentáře

  • Je o dost větší než HRM-Pro a
    Problém: Hrudní pás HRM-600 se nedaří spárovat přes ANT+. Co dříve fungovalo, už nechodí. Co s tím?
    před 1 hodina 38 min
  • Zajímavé je, že jsem to
    Problém: Hrudní pás HRM-600 se nedaří spárovat přes ANT+. Co dříve fungovalo, už nechodí. Co s tím?
    před 1 hodina 48 min
  • HRM Pro sa mi za rovnaku dobu
    Problém: Hrudní pás HRM-600 se nedaří spárovat přes ANT+. Co dříve fungovalo, už nechodí. Co s tím?
    před 1 hodina 50 min
  • Zdravím, mrknout do návodu je
    Problém: Hrudní pás HRM-600 se nedaří spárovat přes ANT+. Co dříve fungovalo, už nechodí. Co s tím?
    před 3 hodiny 30 min
  • Chvilku jsem mel Balance 2 a
    Honor Watch 6: Tenké hodinky, 3 000 nitů a výdrž několik týdnů. Když může Honor, proč ne Garmin?
    před 3 hodiny 36 min
Více
reklama
RSS O autorovi Extra Publishing