reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 4 min 48 sek
-
před 25 min 40 sek
-
před 48 min 8 sek
-
před 49 min 19 sek
-
před 49 min 54 sek
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekUmí tento měřit i počet
OT, ono to s tim F8 microLED
Je lepší psát OT k článkům, k
Ja vim, sorac, ale me se to
Dočkáme se i upgradu Pro Plus
Není lepší použít Polar H10
V portfóliu Garminu to bude
Po zkušenostech s předchozí
Tak třeba zlepšili
Vydat dnes pás, který neumí
No a muzu videt tvoji
Predpokladám, že práve v
A ještě by mohli vrátit
A co teprve my, co běháme s
čidlo na koliesko ;-)