Přidávám tip na nákup v Datartu pro ty, co nemají daleko do Havlíčkova Brodu, otevřela se tam nová prodejna s kódem 10MNEHBR1124, lze získat slevu dalších 10%. Např. Fenix 8 47 mm pak s VIP účtem pak vychází na 19 tis.
Díky a potvrzuji, kód funguje a dá se použít i na zboží ve slevě, koupil jsem teď s ním F7X Pro za 11699,- a osobka v Havlíčkově Brodě není třeba, kód platí i pro online objednávky s doručením domů.
To je hustý; je tam ovšem uvedeno limitovaná nabídka, což může znamenat, že za hodinu to zmizí. U těchto cen už ani článek neaktualizuji, protože bych nedělal nic jiného :-)
Garmin Fenix 8 AMOLED 47mm Sapphire Titanium už má více obchodů za cca 24 370. Ještě počkám do pátku, jestli ještě nepůjdou někde níže, nebo nebudou mít k této ceně nějaký bonus.
Zdar Garmiňáci, stále čekám na nějakou slevu u FR965. Nevíte náhodou proč je jejich dostupnost omezenější než u 955? Dle Heureky je 955 dostupná v 50 obchodech kdežto 965 jenom ve 22.
Protože je to stejně jako Fénixy a Epixy v safíru prémiový produkt a Garmin jej nedodává řetězcům. V prodeji je pouze u speciálek - sportovní obchody a obchody s hodinkami. A to je důvod, proč na ně nebude taková sleva jako třeba na FR 955.
Je potřeba se ozvat, já to měl stejné v Datartu, kód došel mailem. Oni na to hřeší - čekají, že někteří uživatelé to nepotřebují nebo si toho ani nevšimnou a šetří tak kódy.
No, na Koloshopu jsem si Fenix 8 Amoled objednal, byly za hezkou cenu. Psali dodání do 10 dnů. Následně poslali mail, že dodání bude po 14 dnech, a když ty uplynuly, poslali že se omlouvají, že jim dodavatel hodinky nedodal a že budou v nejbližší době. Tak jsem objednávku zrušil a vzal jsem je na garmin Brno, se slevou 10% na kod behej10. Koloshopu už nevěřím.
Přitom ja na Koloshopu nakupuju všechny komponenty na kolo a no problém. S hodinkami ale začínají a je možné, že jsou ohledně dodávat "na druhé koleji" - a dostanou nějaké kousky až jako poslední.
Je to karta - viz obrázek v tomto článku: https://www.zivotsgarminem.cz/jak-instalovat-mapu-topo-czech-do-hodinek-nebo-cyklonavigace-bez-pocitace-nepujde
Jako neni to F8, ale super cena mi nyni prijde u Epix pro 47 mm za 15k kc je super,v podstate to same jako F8 bez indukcnich tlacitek a hlasove podpory. O 10k kc lacinejsi je pecka.
Me dava nejvetsi smysl Fenix8 Amoled s kozenym reminkem titan 51mm za 27tis. Pripominaji mi marq2 adventure ale novy design, jinak velikost a materialy stejny. Cena polovicni. Jinak datart s cenamam pecka, ovsem bez safiru. Tot otazka pro kazdeho
Když to tak čtu, moje 15% sleva už při uvedení F8 je stále nepřekonaná, a to takřka po třech měsících na trhu. Tyhle rádoby Black Friday akce mi nikdy moc nesedí, až na pár výjimek.
Datart byly rychlý, stačil jedna dva iPady a bylo... Teď už tam mám i několik iPhonů a dokonce dvoje hodinky :-) Ale třeba na Koloshopu už to chtělo utratit něco přes padesát tisíc.
Teď jsem se díval, kolik jsem toho nakoupil před získáním VIP. Jako registrovaný jen jeden telefon, a to Aligator pod 1 000 CZK. Ale měl jsem tam i nějaké nákupy jako neregistrovaný, hlavně asi safírové F6S.
Epix Pro (gen2) 51 mm o 6 tisíc Kč levněji než před rokem v rámci akce Black Friday a navíc nyní i s voucherem Topo Czech v5. Někdy se vyplatí holt počkat.
Je to naprosto parádní cena, v porovnání s tím nedává Fénix 8 za 27k žádný smysl. Teda pokud se nechce někdo potápět, ale u nás to asi nebude ten případ.
Pokud chceš ta alze se dost často objevují 2x rozbalené. Kompletní zaruka. Já bral whitestone za 7300 a kolega z kanceláře Grey za 8500. a to my přijde hodně napohodu. Jen to chce chvilku čekat a neprojet šanci
Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekDatart Fenix 7x Pro za 12 990
Přidávám tip na nákup v
Díky a potvrzuji, kód funguje
Většina hodinek už je
To je hustý; je tam ovšem
Mají je tam pořád. Na
Garmin Fenix 8 AMOLED 47mm
Anebo počkat na Vánoce, ale
Zdar Garmiňáci, stále čekám
Protože je to stejně jako
Děkuji za odpověď.
Na Alze zakoupené Forerunner
Je potřeba se ozvat, já to
Tak voucher pošlou emailem.
No, na Koloshopu jsem si
Přitom ja na Koloshopu
Na tohle jsem čekal. Koupil
Hodinky přišly, ale bez
Je to karta - viz obrázek v
Tak to nepřišlo :-)
Přesně, naprosto neuvěřitelná
Jako neni to F8, ale super
Me dava nejvetsi smysl Fenix8
Je ale škoda, že u Bondie
FR 955 za osm táců, to je až
Když to tak čtu, moje 15%
Já koupil F8 se slevou 10%,
Kdybych dostal slevu 20% na
Individuální slevy jsou
Pokud jde o Datart, tak tam
Datart byly rychlý, stačil
Stačí mít účet u ČSOB
Teď jsem se díval, kolik jsem
Mám z Bondie.cz F8 Solar 47mm
Díky za doplnění.
Epix Pro (gen2) 51 mm o 6
Epix pro 51 mm glass je o
jj, přes víkend zdražili v
Nejlepsi jak cekat na tlecizi
Čekáním na hodinky přece
Je to naprosto parádní cena,
Ze to nedava tobe smysl
Fénixy 7 budou ještě několik
Na eshopu https://www.garmin
A kdyz jebeham tak mam taky
Zkusil jsem dát do košíku i
Díval jsem se na to Garmin
Pokud chceš ta alze se dost
Mate stejne hodinky s kolegou
Ano mame.jen ja mam
Stránky