reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 23 min 18 sek
-
před 50 min 3 sek
-
před 52 min 4 sek
-
před 1 hodina 13 min
-
před 2 hodiny 49 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekVí někdo k čemu je otočné
Jenom barevná dekorace,
Mám přes rok epix gen 2 pro a
To je imho ideální pro čistě
Mám F 920 xt, mají 6 tlačítek
Měl jsem půjčené Huawei GT 4
Fénixy jsou hotový produkt v
Používám tolik zkratek, že
No pomalu a postupně se asi
Wow, aká novinka, akurát už
Zlatej Samsung s lunetou
Není to tady život s Garminem
5 knoflíků je dokonalý systém
Věřím, že toto Garmin odladí
Na jakých hodinkách v
Na AW jsem používal korunku
Nerikam, ze by to Fenixy
Zima a rukavice , ovládání na
Proc ne, ale nechal bych i
Mít na Venu X1 tři tlačítka,
Na vivoactive byla možnost
To šlo tuším na VA3, ale ne v
Přesně tak.