Komentáře

Přidat komentář



Komentáře k článku

Zpět na článek

No a model Epix, který kdysi na začátku byl hranatý by mohl dostat ten 2" displej z VenuX1
Vaše jméno, přezdívka: 
Martin OK5MJ

Když budou Endura 4 vypadat jako Fénixy, tak proč ne. Je mi jedno, jestli se ty hodinky jmenují Pepa nebo Franta. A klidně i verzi bez LTE, to mě fakt nezajímá.
Vaše jméno, přezdívka: 
Laďa

Ono len či ten "úspech" amoledových fénixov nebude aj v tom, že ako vyšli F8 tak solárne verzie zázračne vôbec neboli niekoľko týždňov dostupné a muselo sa na ne čakať. A taktiež fakt, že amoledové verzie boli už viackrát u rôznych predajcov vo výrazných zľavách, oproti tomu tie solárne verzie sa jednak hocikde ani nepredávajú a v zľavách ani moc nie sú.
Vaše jméno, přezdívka: 
Filthy

Určitě je to dané tím, že nabídka je omezená na dva modely, navíc reálně využitelný je za mě jen 51mm verze, protože 47mm má fakt malý displej na tak velké hodinky. Měl jsem je na test cca tři týdny a k srdci mi nijak nepřirostly. Pro mě osobně jsou i přes svou tloušťku použitelnější F8 Pro 47 mm. Mimochodem, rozdíl v tloušťce oproti F8 Solar 47 mm je jen 0,8 mm (16 vs 15,2 mm) a hmotnost je totožná - tělo má 57 g. A to mají F8 Pro navíc komunikační funkce.
Vaše jméno, přezdívka: 
Život s Garminem

Jestli se Fénix 9 neukáže s MIP, tak s Garminem končím. Enduro nechci, vypadá jako hračka.
Vaše jméno, přezdívka: 
Faith


Mně na vzhledu až tak nezáleží, pro mě je zásadní spíš váha, čím lehčí, tím lepší. Nosím nylon s F7X Pro a docela to jde, ale těžší hodinky bych nechtěl. Enduro 3 vypadá dobře, vzhled horší, ale důvod pro upgrade jsem nenašel. Jestli se ukáže Enduro 4 s novým senzorem a hlasitým reprákem, možná to důvod bude. Ale současný F8 Solar mě nepřesvědčilo.
Vaše jméno, přezdívka: 
Pavel

Ono to vlastně dává velkou logiku. Fénixy orientované na max. funkcí a všecky novinky - microLED, Enduro na výdrž - solár, MIP. Ale stejně si myslím, že se MIP ve Fénixech ještě jednu generaci udrží.
Vaše jméno, přezdívka: 
MB
Zpět na článek