reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 7 min 22 sek
-
před 12 min 37 sek
-
před 15 min 47 sek
-
před 18 min 1 sek
-
před 19 min 49 sek
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekO dalším směřování hranatých
Je mi celkem jedno, jestli
Imho je to kvůli stylu,
Co víš, třeba jako nová řada
Přesně toto jsem si říkal,
Rozhodoval jsem se mezi Venu
Čím déle VX1 mám, tím víc se
Mě spíš zaujalo množství dat,
Samozřejmě na ně nekoukám
Zdá sa mi to alebo autor je
Ale o tom můj web/blog je -
Ja to vidím tak, že chceš od
Já s autorem naprosto
Ale v com nema pravdu? :) Ked
Mám hodinky jako jediné
Mám hodinky i Edge,
Myslím, že autor tohoto webu
Díky, slova, která potěší...
Hele, každý to vidíme jinak.
Kazda recenze, at uz je to
Přesně kvůli té kritice sem