reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 58 min 1 sek
-
před 16 hodin 38 min
-
před 16 hodin 47 min
-
před 16 hodin 50 min
-
před 18 hodin 30 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekKdyby to mělo esim, tak to
Nevíte jestli je možné volat
Je to stejné datové volání
Objednáno :)
Tak jsem zvědavý, jestli to
Jestli se objeví v ČR a bude
Garmin je právě oficiálně
Na Slovensku je to úplne
mobil ano, u hodinek neplati
Pokud tedy opravdu zde
Teoreticky by to stačilo
Nevím, co za dítě by chtělo
Tak může to být alternativa
Přesně tak, hodinky je daleko
Dceři bude 6, příští rok
Pokusím se je sehnat, také
43 mm, viděli někdy dítě?
Emericky dite ma jinak
Asi to nebude pro úplně malé