6× nejoblíbenější ručičkové vzhledy hodinek od Garminu: Sport Master, Elegance či Mechanical

10.12.2017
Šest povedených vzhledů hodinek, které vytvořil přímo Garmin pro modely s kulatým displejem - tedy řadu Fénix a odvozené modely jako Bravo, Charlie či Approach S60, dále Forerunner 935 a nově také Vívoactive 3
Všechny vzhledy pohromadě

Zleva doprava: Sport Master, Elegance, Classic Sport, Mechanical, Titanium, Jogging Master

Všechny vzhledy mají společnou černou barvu pozadí a kromě základního layoutu také nízké nebo žádné možnosti personalizace. 

Sport Master

Na černém pozadí ukazuje tento vzhled graficky nabití baterie a cíl plnění nachozených kroků, spálené kalorie, datum, den či digitální čas. V nastavení si můžete vybrat jen barevné schéma - všechny možnosti jsou vidět na obrázku. Zpočátku může být tento vzhled poněkud nepřehledný, ale zvyká se na něj rychle. Je lepší volit některý ze světlých motivů, implicitní červená je hodně tmavá.

Stahujte z webu Connect IQ

Elegance

Zatímco Sport Master se snaží být informačně co nejvíce nabušený, Elegance je střídmější. V kruhových ukazatelích najdete den v týdnu a stav baterie, dole je stav splnění denního cíle kroků a datum, nahoře pak spálené kalorie. Možnosti nastavení jsou opět skoro nulové, měníte jen barevné schéma. 

Stahujte z webu Connect IQ

Classic Sport

Graficky méně našlápnutý než Sport Master, celkově ale přehlednější. V kruhových ukazatelích najdete stav baterie, připojení ko mobilu, počet ušlých či uběhnutých kilometrů, datum a den v týdnu. Měnit lze zase jen barevné schéma. 

Stahujte z webu Connect IQ

Mechanical

Tento vzhled je prost čísel, hodiny reprezentují jen čárky. V kruhových ukazatelích najdete klasická data jako kroky, překonanou vzdálenost a spálené kalorie. Stav nabití baterie je graficky znázorněn okolí číselníku. Upravit lze pouze barvu vteřinovky a obsah pravého kolečka - můžete zde mít kalorie či aktuální rok. 

Stahujte z webu Connect IQ

Titanium

V podstatě jen variace na předchozí vzhledy. Provedení je čisté a přehledné, v kruhových ukazatelích najdete počet kroků, stav baterie či výškoměr. Nechybí ani indikace připojení k telefonu či datum. Vybrat si můžete mezi dvěma provedeními, nahoře pak lze výšku vyměnit za denní porci kilometrů. 

Stahujte z webu Connect IQ

Jogging Master

Oproti vestavěným vzhledům v hodinkách nepřínáší Jogging Master nic nového, nutno říct, že se mi z prezentované šestice líbí asi nejvíce. Je jednoduchý, přehledné, zvolené fonty vypadají hezky, stejně jako ručičky. Kromě hodin vidíte ale jen počet kroků a kilometrů a stav nabití baterie. Tento vzhled nemá žádné možnosti nastavení.

Stahujte z webu Connect IQ