GearMin: Nejpopulárnější vzhled hodinek ukáže všechna fitness data

14.12.2017
Pro milovníky fitness

Když chcete mít všechna data na jedném obrazovce, je pro vás GearMin ideální

Nedávno jsem testoval vzhled ActiFace, který pochází od českého vývojáře. Ten patří mezi jeden z nejoblíbenějších, který si můžete z Connect IQ stáhnout. Vzhled GearMin, který je mu velmi podobný (mimochodem, vznikl později...), je pak nejoblíbenějším vzhledem vůbec. A není se čemu divit.

Je určen pro všechny modely hodinek, takže zvládá všechny tvary - kruhový (Fénix), soudkovitý (Forerunner) i obdélníkový (Vívoactive, Epix). Jediné hodinky, které v nabídce zatím chybí, jsou Vívoactive 3, nicméně jejich doplnění je pouze otázkou času, mají totiž stejný displej jako Fénix 5.

Hlavním grafickým prvkem je zde kromě digitálního času graf průběhu kroků (vzdálenost, tep, kalorie), pod kterým najdete i počet kroků aktuálního dne plus kumulovanou vzdálenost ze všěech aktivit. Nechybí ikony připojení Bluetooth, počet notifikací, datum, den v roce, teplota, výška, východ a západ slunce apod. 

Všechna pole jsou konfigurovatelná, takže si můžete nechat zobrazit prakticiy cokoliv. Vše se nastavuje standardně z mobilní aplikace Garmin Connect. Měnit můžete i barvy či typ grafiky grafu. Přehled všeho, co můžete změnit, najdete v popisu aplikace na webu Connect IQ.

Jedinou výtku ke vzhledu ale mám: hodně zpomaluje hodinky. Když je aktivní, přepnutí na doplněk trvá i několik sekund, stejně jako spuštění menu nebo přechod do seznamu aktivit. A to by měly hodinky Forerunner 935 (aka Fénix 5) být tím nejvyýkonnějším, co má Garmin v nabídce.

Autor: _MASHAKE_
Určeno pro: všechny modely (zatím mimo Vívoactive 3)
Stahujte z webu Connect IQ