Vívosport: Podrobné video, jak se používá nový náramek s GPS

3.9.2017
Prohlédněte si možnosti a ovládání nového náramku na videu přímo od Garminu

Náramek Vívosport rozšiřuje možnosti základního modelu Vívosmart o GPS. Díky tomu se při běhu nebo jízdě na kole zaznamenává trasa, kterou jste absolvovali. Náramek umí vše, co Vívosmart, má však výhodu v displeji - místo OLED, který zhasíná a na slunci je špatně čitelný, je tu klasika. Transreflexní LCD je spičkově čitelný na slunci a hlavně je neustále zapnutý, takže při aktivitě nemusíte třepat rukou či ťukat do displeje, aby se probral.

Vívosport kromě měření venkovních aktivit také umí určit vaše skóre stresu či počítat opakování v jednotlivých sériích v posilovně. Na jedno nabití má vydržet až osm hodin GPS aktivity nebo týden v režimu hodinek. Mimochodem, podle videa to vypadá, že nabíjecí konektor a kabel je stejný jako u Vívoactive nebo Fénix 5. A to je super zpráva, protože nabíjecí kabel náramku Vívosmart (jakýsi kolíček) je dost hrozný.

Cena nového náramku Vívosport je slušná, 5 390 Kč. Oproti Vívosmart je tu příplatek jen 1 400 Kč, což se za lepší displej, vyšší výdrž a GPS rozhodně vyplatí.Zdroj: 
Garmin