reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 5 hodin 2 min
-
před 7 hodin 1 min
-
před 9 hodin 55 min
-
před 11 hodin 37 min
-
před 13 hodin 39 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekTrochu nechapu cemu si pomohl
Blbá zkušenost, já takto
V čem tě dobírka ochrání?
Zaplatím, otevřu a když bude
Keď na pošte otvoríš balík,
Ale ten pocit... ;-)
Ale máš svědka. Dopravka
Nemáš.
Zlate platby kartou...
On by ale mezi Amazonem a
Takych pripadov uz bolo aj v
"Zákaznická podpora proto
Na pobočce Alzy jsou ještě
Pred deseti lety jsem kupoval
Amazon.de zas tak daleko není