reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 5 hodin 37 min
-
před 8 hodin 16 min
-
před 10 hodin 30 min
-
před 12 hodin 12 min
-
před 14 hodin 14 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekPřidám pár mých postřehů s
Osobně bych ocenil cyklo
Kdyby Edge měl LTE, byla by
I když si Fénix 8 Pro nikdy
Super test, jen tak dál,
Já jsem rád za tyhle testy,
8 pro 47mm pri aktivite s gps
To potvrzuje i moje
Ja jsem si to vyzkousel par
Spotify se spáruje přes
Bez pripojeni k mobilni appce
Odpojil jsem hodinky od
Tak zkus nechat odpojene
Asi máš pravdu, když jsem ten
Ted ti to sice chodi, no zase
Vzal jsem jiný hodinky, kde
Doufám že Fénix 9 toto dořeší
Mně by se nejvíc líbily Venu