reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 1 hodina 1 min
-
před 12 hodin 14 min
-
před 12 hodin 40 min
-
před 13 hodin 40 min
-
před 13 hodin 1 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekUž vidím, že Garmin toho
To nelze vyloučit, viz
Úžasný upgrade, nedávno mi
Garmin toto všecko umí ve
Myslím samozřejmě, že Apple
Messenger je pouze pro
To umí ale úplně každý, ne že
Apple, vítej v 21. století.
EU nás donutila říkat
No snad byste něčemu
U nás doma je to furt
EU taky spolufinancuje
Všecko stejně platíš ze svých
Tak si říkám, co reálně mi to
Předpokládám, že to bude
Ok, ale furt bude pro odpověď
Uvidíme. 10 let zpět jsem měl
Já zase jedu z 99% na tabletu
Já třeba beru mobil do ruky
No já to používám běžně,
Konečně, omezení na jedny