reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 35 min 26 sek
-
před 11 hodin 28 min
-
před 11 hodin 54 min
-
před 12 hodin 54 min
-
před 12 hodin 55 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekTady v diskuzi, je krasne
A není už lepší si za 14
Jenže tenhle naramek nebude
Jenže když si vezmu, že
Kdysi jsem tu prezentoval
Popravdě řečeno, takto bych
FR 970 s nylonem jsou také
Já už mám Fénix E doma. První
Na to se zvykne velmi snadno.
Mám je na ruce tři hodiny a
Nasad na ne nylon a hned
Nylon mám jako zálohu, kdyby
Koupil jsem Fénix E v akci na
Za tu cenu jsou fakt super.
* který drtivá většina lidí
Pro srovnání: Epixy s nylonem
Na ukrajine maji cas
Spíš si říkám, jestli cenu
Smysl tohoto produktu prostě
Taky nechapu spoustu veci
Ja zas nechápu celodenni
Nejde jenom o tepovku, ale i
Stres je to same jako klidova
Každý má jiný use-case. Mě
Ja ze si chci pořídit opticky
Otázkou jest, zda CIRQA bude
Jestli to tak nebude, tak i