reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 19 min 6 sek
-
před 3 hodiny 29 min
-
před 3 hodiny 43 min
-
před 4 hodiny 16 min
-
před 4 hodiny 33 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekNechává mě to klidným. Enduro
Ahoj, co takhle bezdrátové
Úplně k hovnu.
To bych neřekl, ale musel by
Zbytečné, pomalé, kompromisní
Ještě jsem neviděl u hodinek
Treba by to na pak na tom
Moje zušenost: AW s
Právě, pak tam už nevidím moc
Byl bych opravdu velmi
Pro mě mají F9 smysl jen
Naopak, u transflektivních
Resp. z hlediska zákona
OT: nový soft 17.19 (FR 970)
Díky za tip. Teď si víc hraju