reklama
Aktuálně na blogu
Poslední komentáře
-
před 18 min 44 sek
-
před 3 hodiny 28 min
-
před 3 hodiny 43 min
-
před 4 hodiny 16 min
-
před 4 hodiny 32 min
reklama





Přidat komentář
Komentáře k článku
Zpět na článekMá solár nějaký přínos u 45
Smysl to ma. Taky mam 45mm
Mam 45mm verzi a Solar smysl
Oproti Instinct 2 bych řekl,
Urcite ma ale ne tak velkou
Moje zkušenost je úplně
Moje řeč. Ja mam nejvetsi
Já mám kabely od Garminu
Jako jako někdo kdo ma doma
No, je to děs. A teď navíc po