Náramek Vivofit junior: Video, které vás seznámí s dětským fitness náramkem

8.3.2017
Garmin zveřejnil na Youtube sadu videí, v nichž se dozvíte spoustu užitečných informací o dětském náramku Vivofit junior. Například to, jak dětem přidělovat úkoly a odměny za ně

I když jsem byl zpočátku k tomuto náramku poněkud skeptický, je Vivofit junior zajímavou možností, jak zpestřit dítěti jeho každodenní aktivity a povinnosti. I z obyčejného čištění zubů, stlaní postele či dělání domácích úkolů dělá hru. 

Náramek je dodáván v několika různých barvách a další gumové pásky jsou k dispozici jako příslušenství. Náramek je napájen knoflíkovou baterií a měl by vydržet týdny i měsíce, záleží na tom, jak moc je používán. Měří kroky, aktivitu při spánku, dokáže spustit stopky, odpočítávání pro různé aktivity – například 30 minut pro sledování televize, takže si dítě samo řídí, aby nepřešvihlo čas strávený nějakou aktivitou, nebo naopak, aby se dané aktivitě věnovalo dostatečně dlouho. 

Rodič pak může dítěti přidělovat odměny za splněné úkoly, například vyčištěné zuby, uklizený pokoj, vybalený batoh po návratu ze školy, uklizené hračky, zametená kuchyň atd. Mince lze proměnit na reálnou odměnu dle vlasntího uvážení. Za splněnou hodinu denní aktivity se pak dítko může navíc posunout o jedno políčko v dobrodružné hře a odhalit zajímavosti o životě zvířat. 

Moje osmiletá holka si náramek hodně oblíbila, při každém čištění zubů si spouští timer a opravdu - snad poprvé v životě - si zuby čistí dvě minuty. Také si ráno uklízí oblečení a stele postel - opět poprvé v životě. Jen aby dostala mince. Už si během dvou dnů stihla vyměnit barevný pásek, aby se jí hodil k šatům - ještěže mám od Garminu na testování všechny tři základní pásky. 

Nyní se jen děsím toho, že malá bude chtít ten náramek k narozeninám, a to nejlépe s více pestrobarevnými pásky. 


Diskuse k článku (0)
Tagy: 
Zdroj: 
Kanál Garmin Youtube