Hodinky Vívoactive 3 budou mít kulatý displej a lepší optický snímač tepu

9.8.2017
Třetí generace hodinek Vívoactive opět změní tvar. První generace byla obdélníková naširoko, druhá generace obdélníková navysoko a třetí bude po vzoru Forerunnerů a Fénixů kulatá
Vívoactive 3

Novinka bude mít kulatý displej, který bude se vší pravděpodobností dotykový, což je poznat dle chybějících tlačítek na boku


Server Wareable.com získal první uniknutí snímky nové generace Vívoactive 3, multisportovních hodinek s dotykovým displejem, jejichž první generace se objevila na jaře roku 2015. Další verze, Vívoactive HR dostala navíc optický senzor, zcela přepracované menu a řadu nových možností a funkcí, z nichž zásadní je vestavěný barometr a podpora pro nové sporty. Výrazně byla zlepšena také výdrž.

O třetí verzi Vívoactive zatím nevíme nic podrobnějšího, jen to, že Garmin opět změnil design a novínka je kulatá, podobně jako Fénixy nebo řada Forerunner (mimo modely FR25 a FR35). A nutno říci, že hodinky vypadají skvěle. Displej bude opět dotykový - tím se řada Vívo odlišuje od Fénixů a Forerunnerů. Z uniklého obrázku je navíc patrno, že VA3 bude umět odpovídat na zprávy, což se jistě hodí.

Současný Vívoactive HR má funkcí dostatek, aby uspokojily většinu uživatelů, a nepředpokládám, že by trojka na tom byla hůře - ale ani o moc lépe, aby nelezla do zelí vyšším a dražším modelům. Skvělé je, že optický senzor bude po vzoru dalších letošních novinek více zapuštěný, a že hodinky dostanou nový napájecí konektor jako FR935 nebo F5.

Tak co, také se tak těšíte?Tagy: 


Zdroj: 
Wareable.com