Garmin zlevnil v akci náramky Vívofit Junior a Vívofit 3

15.4.2017
Vívofit junior

Náramek pro děti by měl zlepšit jejich kondici a hlídat plnění úkolů

Garmin nabízí kromě hodinek a pokročilého náramku Vívosmart dva velmi odlehčené modely, Vívofit 3 a Vívofit junior. Ten první je určen pro dospělé a umí měřit počet nachozených kroků a vaši spánkovou aktivitu. Na baterii vydrží až rok a lze k němu připojit hrudní pás pro měření tepu při chlůzi nebo běhu. Nemá ale GPS a nepodporuje chytré notifikace.

Vívofit junior je dětskou variantou tohoto náramku, má stejné tělo, ale náramky jsou přizpůsobeny dětem - jsou menší a barevně výraznější. Pomocí rodičovské aplikace můžete navíc zadávat dětem úkoly a po jejich splnění je děti odměňovat. Navíc po splnění denního přídělu pohybu mohou odemknout novou trasu v dobrodružné hře a odhalit tak tajemství zvířat v džungli. 

Zatímco dospělý náramek stojí 2 690 Kč, náramek pro juniory je o dvě stovky levnššjí - 2 490 Kč. A oba náramky jsou aktuálně i Garminu v akci, můžete si je pořídit za hodně slušných 1 990 Kč. To není až tak špatné, i když samozřejněmě čínská konkurence stojí zlomek této ceny. Už ale chybí špičková podpora na straně aplikce v mobilu, která je stejná jako špičkových hodinek Fénix 5. 

Zdroj: 
Garmin